Třetí Kolekce Tattoos on Clothes

Je to přesně půl roku od začátku značky Tattoos on Clothes, a proto je třetí kolekce velice významná. Významná i tím, že jsme vytvořili úplně sami úplně nové originální střihy. A bez speciálních tatérů pro nadesignování této kolekce by to nebylo ono. Tohle je zároveň první kolekce, kdy jsme rozdělili pánské a dámské kousky, cílem je totiž aby ses TY v něm cítil/a co nejvíc jedinečně.

 

PRO VÁS HOLKY

jsme se spojili s DENI, která je fakt úžasná tatérka i osoba. Záleží jí na jejich klientkách, a jít k ní do tetovacího salonu je super zážitek. U Deni dostane každá slečna přesně to, co si přeje, a ještě něco navíc. Deni na svém instagramu vzdělává o tetování, motivech, správné péči a mnoho dalšího. Svou práci odvádí na 200% a vytírá všem zrak.

 

SELF-LOVE

_DSC0659_1

 

To je totiž to, co je pro všechny holky celoživotní téma! Mít ráda sama sebe, oslavovat to, věřit si. To, že se my holky, snažíme být nejlepší verzí sama sebe hlavně pro sebe a ne pro někoho jiného! (píše Barča, zakladatelka značky).

 

A TEĎ CHLAPI

SMUTEK a STIFI zandali totiž neskutečný pecky! 

Stifi je tatér, kterýho většina republiky prostě zná. Jeho jedinečný styl pro humor a dokonalý kérky jsou věci, na který se nedá zapomenout. Posuďte sami - sleduješ ho na instagramu? Víš jak vypadá jeho studio? Protože to ti změní život!

 

LET’S GET WILD

_DSC0502

Smutek je pěkně skromnej a neskutečně pracovitej týpek. Většinou ho můžeš najít různě po praze kreslit a vymýšlet nový a nový návrhy v jeho jedinečným stylu, kterej je pro něj vším. Na jeho instagramu má teď pár celkem slušnejch volnejch návrhů, takže se utíkej podívat!

 

LET’S GET DANGEROUS

 _DSC0648 (1)

 

Všechny kousky jsou k zakoupení na e-shopu! Vyfoť se v nich, sdílej fotky na stories a označuj nás! Těšíme se!

 

Sleduj nás Instagram a TikTok pro nejaktuálnější info a nějakou tu zábavu! Nick @tattoosonclothes